Jarné prázdniny sú prázdniny, na ktoré sa deti dlho tešia. Po vianočných prázdninách im polročné prázdniny zrušili a tak im jarné prázdniny prídu ako vykúpenie z nekonečného kolotoča úloh a učenia. Konečne si trochu oddýchnu a vy môžete s nimi stráviť nejaký ten čas navyše. Popri povinnostiach padne dobre také voľno od práce aj od školy.

Aj vy sa na ne tešíte? Plánujete si každý rok niečo výnimočné? Kam vybehnete s deťmi tento rok? Vymýšľate program iba pre nich alebo myslíte aj na seba? Nezabúdate pri tom zhone aj na vlastný oddych? Nikdy ste nad tým nepremýšľali? Doprajete si chvíľku voľna aj pre seba? Svoj vlastný čas?

masáž nôh

Doprajte si teda chvíľku aj pre sebe https://pt.wikipedia.org/wiki/Sebe a zájdite na tantra masáž. Pri bežných povinnostiach a vymýšľaní programu pre svoje deti by ste nemali zabúdať aj na seba. Vy ste tiež dôležitý. Nielen vaše deti a vaša rodina. Ale svoj čas venujte aj sebe samým.

Ako zhodnotíte takýto nápad? Výborný ? Originálny? Veď na deti ste predsa dvaja. Napríklad aj starí rodičia sa môžu zapojiť do ich starostlivosti. Isto s nimi radi strávia chvíľku času, kým vy si zájdete na masáž. Zrelaxujete a hneď budete mať jasnejšiu myseľ. Budete mať energiu na to, aby ste sa s nimi bláznili po zvyšok ich prázdnin a venovali im svoj čas. Nielen tým, že budete prítomný, ale aj tým, že tu budete ozaj s nimi. Nebudete mysľou inde, ale pri nich. Budete žiť prítomnosťou. A to je nádherné.

masážne oleje

To všetko vám zaručí táto masáž. Pri nej vás mozog vypne, budete si len užívať danú chvíľu. Potom sa tento pocit budete snažiť zažiť aj pri svojom bežnom dni. Verte mi, len vám to prospeje. Takto sa budete aj vy tešiť na detské prázdniny a nielen deti. Keď si na týchto dňoch nájdete niečo takéto, tak sa vám bude lepšie a ľahšie chodiť na spoločné dovolenky. Potešenie, relax a oddych si zaslúžite aj vy. Nielen vaše deti.