Tantra v Bratislave je výraz, ktorý vyhľadávajú muži, čo chcú vyskúšať niečo nové, alebo si dopriať to, o čom už čosi počuli a majú zistené aspoň základné informácie. Dozvedajú sa, že sa jedná o erotickú masáž, zameranú na odblokovanie psychických traum a posilnenie vlastného sebavedomia a tvorby sexuálnej energie. S tantrou možno prežiť veľmi intenzívny zážitok s vyvrcholením, ktoré možno predbehne vaše doterajšie orgazmy, a možno, že si budete priať zažívať niečo podobné častejšie. Môže sa aj stať, že si uvedomíte, že sex je natoľko fyzicky náročný akt, že lepšie orgastické vyvrcholenie vám dopraje masérsky úkon, a možno, že sa na tantru zameriate aj so svojou partnerkou, pokiaľ nejakú máte alebo budete mať.

tantra masáž

Na tantru sa pripravte – keď muži masturbujú, nevykonávajú to vonku na ulici, priamo na verejnosti, toho je schopný len psychicky chorý jedinec. V tej chvíli sa uzavrú niekde, kde vnímajú pokoj, a kde im vyhovuje tamojšie prostredie, a samotný akt si užijú v čase, keď sú dobre vyspalí, odpočinutí, kedy nie sú vystresovaní, preťažení rôznymi povinnosťami, kedy majú konečne čas na seba, a kedy tiež nie sú hladní alebo prejedení. S tantrou je to veľmi podobné, mali by ste sa na ňu pripraviť tak, ako sa pripravujete na masturbáciu.

tučný muž

Žiadne ťažké jedlá a alkohol – je naozaj mnoho mužov, ktorí holdujú alkoholu a mäsitým pokrmom. Prečo nie, keď im to vyhovuje, ale oni si neuvedomujú, že tým zbytočne prichádzajú o krásne zážitky, pretože alkohol telo odbúrava pomerne dlho a jeho pôsobenie deformuje myseľ a vnímanie reality. Ťažké mäsité jedlá zas vháňajú veľa krvi do tráviaceho systému a stáva sa, že ste potom niekoľko hodín unavení a „na nepoužitie“. Korunu tomu dáte kávou, tá vás na chvíľu nakopne, ale za hodinu utlmí ešte viac a navyše je návyková, takže s vami droga cloumá, ako sa jej zachce. Prejdite radšej na zdravý vegetariánsky jedálniček, uvidíte, ako sa vám život zlepší, a ako budete mať hneď viac energie aj na prežívanie tantry.