Ak si hladný a chceš sa poriadne najesť bez toho, aby si musel niekam ísť po ťažkej práci, alebo si mal zlý deň a chceš celý deň pokoj a oddychovať, tak určite vyskúšaj rozvoz našich jedál, ktoré ti určite vykúzlia úsmev na tvári. Gurmánsky dvor u Oravca v Bratislave ti prinesie teplé jedlo priamo domov. Stačí zavolať, objednať si na čo máš chuť a môžeš sa najesť bez toho, aby si musel/a v kuchyni pohnúť čo i len prstom. Jedlo je z najkvalitnejších potravín a uvarené s láskou kuchára, ktorého táto práca naozaj veľmi baví a napĺňa.

hamburger

Vegetariáni sa tiež nemusia báť, pretože sme mysleli aj na nich, tak isto môžeš zahnať aj svoj smäd nejakým nápojom či už alkoholickým, alebo nealkoholickým. Je si naozaj z čoho vyberať. Rozvoz jedla v Bratislavě nepotrvá dlho a ty sa po objednávke môžeš za chvíľku najesť výborného a skvelého jedla, ktoré si určite budeš chcieť objednať znova. Takto skvelé jedlo si doma bohužiaľ človek neurobí sám. Preto je tu možnosť si objednať u nás, dovezieme až domov. Dokonca ak si objednáš 2 jedlá a viac v hodnote aspoň 11€, tak nemusíš platiť dopravu. Za normálnych okolností sa platí symbolické 1,50€.

rozvoz jídla

Rozvážame od 10: 30–14: 00 do Ružinova a Prievozu, pri dovoze je možná platba hotovostne, alebo aj stravnými lístkami. Podľa toho čo preferuješ. Ak si toho objednáš viac, tak sme ti ochotný priniesť jedlo, aj do iných častej Bratislavy. Volať môžeš na tel. 0905 951 718. Tak neváhaj a niečo si výber, pretože budeme veľmi radi, ak ochutnáš naše jedlo a napíšeš nám recenziu či si bol spokojný a jedlo ti chutilo, alebo ak chceš nášmu jedlu niečo vytknúť, aby sme vedeli čo vylepšiť/opraviť, pretože na názoroch zákazníkov nám skutočne záleží a berieme si ich k srdcu. Ak chceš vidieť ako vyzerá naše pripravené jedlo, tak budeme radi ak zavítaš na náš Facebook, kde si tieto fotky môžeš pozrieť. S potešením, váš Gurmánsky dvor.