Tantra ladies, top prostredie pre náročných klientov, služby na tej najvyššej úrovni. Aj takto sa dá charakterizovať tantra masáž Bratislava magictantra.sk. Tantra Diamond Bratislava, miesto, kde každý nájde to, čo hľadá. Tantra odkrýva vnútornej zdroje sexuálnej energie a vďaka nej môžeme byť atraktívnejší, sebavedomejší, pokojnejší, ale dokonca aj – zdravší. Tantra je aj o živote v rovnováhe, nebojme sa pripustiť, že nás definuje aj to fyzické, aj duchovné, a tantra nie je len o sexuálnom pôžitku, ale aj o revitalizácii telesných funkcií, ozdravení ducha. Stimulácia libida zabezpečí výkonnejší a prirodzenejší sexuálny život a aj vaše sebavedomie sa vám za túto dávku relaxu poďakuje. Vaše kundalíní vychádza z tantrického umenia a prináša vám nový život. Naše techniky a typy masáží sú premyslené a vytvorené tak, aby poskytli čo najlepšie spojenie zmyslov.

masáž

Tantra profesionálne pracovníčky disponujú nielen profesionalitou,ale aj citom a veľkou atraktivitou, preto vás určite dokážu zaujať a v ich prítomnosti si tantrickú masáž užijete na 100%. Základom tantry je preliečenie ducha aj tela, a to aj cez sexuálny zážitok, ktorý nemusí pochádzať zo sexu, ale z dotyku a masáže – stimulujú sa energetické body a budete splývať s univerzom, ktorého sme všetci súčasťou. Dopriať si tantrickú masáž môže každý, a pre ľudí, ktorí majú stresujúce povolanie, problematické obdobie a potrebujú si nevyhnutne fyzicky aj mentálne oddýchnuť, je dokonca žiaducim riešením. Dbáte tak o psychické zdravie, keď uzdravíte telo. Na uvedenej stránke nájdete nielen kontaktné informácie, ale aj možnosť rezervácie, pretože je dobré rezervovať si termín ešte pred návštevou, aby sme sa na vás vedeli pripraviť.

masaz

Aj darčekový poukaz alebo ceny pre stálych klientov vedia potešiť, a samozrejme bohatá škála poskytovaných masáží, pre tých, ktorí milujú vzrušenie až na hrane, aj pre nežnejšie, romantickejšie typy, pre ostýchavých, skúsených, skromnejších, ale aj náročných – každý si nájde svoje. Druhé meno tantrických masáží je slasť a s nami ju zakúsite ! Intimita je dôležitá časť našej identity a osobnosti a netýka sa len partnerského vzťahu a zdieľania, ale celkovému vzťahu, aký máme k sebe samému. Preto je dokonca tantrické umenie terapeutické, pretože dokáže vyplaviť z nášho tela nežiaduce, toxické energie, stres a neproduktivitu a nahradiť ju živelnosťou, ktorá je súčasne harmonická a rozvážna. Ide totiž o prirodzenosť, s akou naše telo reaguje na dotyky a stimuly, ktoré sú mu v skutočne blížke a potrebné k životu. Toto až posvätné poznanie seba samého vám umožníme spoznať na Ventúrskej ulici 16 v Bratislave.