Keď sa povie slovo tantra, pravdepodobne sa vám v hlave vybaví nejaký záhadný starý rituál. Prekvapivo nebudete až tak ďaleko od pravdy. Tantra https://www.tantradiamond.sk/ má totiž svoj pôvod už v starovekým kultúrach. Je to druh relaxačnej erotickej masáže, ktorá sa nezameriava len na uvoľnenie a relaxáciu tela, ale aj na duchovný rozmer. Špecifická a jedinečná je práve v tom, že počas celého procesu je klient i masérka bez akéhokoľvek odevu, sú úplne nahí. Celý zážitok je tak veľmi intenzívny, vášnivý a senzuálny.

tantra masérka

Každá tantrická masáž začína v salóne Tantra Diamond úvodným relaxačným kúpeľom, po ktorom nasleduje prvotný rozhovor klienta a masérky. Nadviažu tu pevnejšie spojenie a vzájomnú dôveru. Počas samotného masírovania sa masérka dotýka každej časti tela, a to vrátane intímnych oblastí. Najmä tieto časti masáže pôsobia veľmi uvoľňujúco, no zároveň poriadne preskúšajú vašu schopnosť udržať svoje túžby a nával vzrušenia na uzde. Na masírovanie sa používajú aj voňavé masážne oleje a v pozadí hrá relaxačná hudba špeciálne pre tantra masáže. Následne sa klient presúva opäť do sprchy či kúpeľa, kedy zo seba zmýva zvyšky masážneho oleja a dostáva z tela preč akúkoľvek negatívnu energiu. Má čas premýšľať nad svojimi pocitmi a meditovať nad zážitkom z masáže.

V salóne Tantra Diamond Bratislava sa na vás teší tím profesionálnych masérok a personálu, ktorí sú pripravení poskytnúť vám čo najväčšie pohodlie a uvoľnenie. V ponuke salóna nájdete mnoho druhov rôznych tantrických erotických masáží, z ktorých si vyberie začiatočník, i človek, ktorý už má s tantrou skúsenosti. Vyskúšať môžete aj špeciálne exkluzívne masáže, napríklad také, kedy sa vám masérka venuje už počas relaxačného kúpeľa.

tantra salón

Skvelým prostriedkom ako oživiť vášeň vo vašom vzťahu či len okoreniť partnerský život je párová tantra masáž. Zážitok a relax si tak môžete vychutnávať súčasne so svojou polovičkou a zdieľať spolu všetky pocity a emócie. Kompletnú ponuku služieb aj s popisom jednotlivých ponúkaných úkonov vrátane ceny nájdete na internetových stránkach salóna. Rezerváciu na masáž si môžete vytvoriť telefonicky, alebo jednoducho prostredníctvom online formulára. Doprajte si zaslúžený relax a oddych, doprajte si erotickú tantra masáž v prevedení sexy profesionálnych masérok ešte dnes.