Pri kúpe spoločností máte na výber z aktuálnej ponuky našej databázy. Nájdete tam spoločnosti pripravené na predaj pre vás. S konkrétnym názvom, sídlom, predmetom alebo predmetmi podnikania, ktoré môžete zmeniť a prispôsobiť vašej situácii. Jednotlivé údaje sa zapisujú do Obchodného registra. Deň zápisu do Obchodného registra, o ktorom vám príde oznámenie, sa považuje za deň, kedy preberáte zodpovednosť za vašu spoločnosť a začínate vaše podnikanie.

svet podnikania

V prípade záujmu o kúpu spoločnosti, naša sprostredkovateľská spoločnosť, vybaví potrebnú administratívnu prácu a komunikáciu s úradmi a inštitúciami za vás. Vy môžete váš čas a energiu venovať niečomu, čo vám ide ľahko a jednoducho a prináša vám tak potrebnú radosť a potešenie z vykonanej práce. Tím našich špecialistov pre danú oblasť sa o všetko postará. Môžete sa spoľahnúť na kvalitne odvedenú prácu v súlade s platnou legislatívou v našej krajine so všetkým potrebným, čo sa k danému uskutočneniu vzťahuje. Všetko dotiahneme do úspešného konca. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá a na prvom mieste. Po uskutočnení predaja a kúpy nás pokojne môžete naďalej kontaktovať v prípade vašich nejasností v oblasti účtovníctva, daní, podnikania. Poskytujeme konzultácie v danom odbore, ktoré sú našou náplňou práce.

podnikanie

Predaj sro platca dph sa dotýka uzavretia kúpno-predajnej zmluvy, kde sa náš klient stáva vlastníkom spoločnosti, ktorá je určená na predaj a navyše je registrovaná na príslušnom daňovom úrade ako platca dane z pridanej hodnoty. Niektoré spoločnosti učinia dané rozhodnutie pod vplyvom zákona na základe dosiahnutého obratu za stanovené obdobie. Iní sa rozhodnú pre registráciu ako platcovia dane z pridanej hodnoty dobrovoľne. Daň z pridanej hodnoty vytvára v daňovom priznaní, ktoré sa podáva štvrťročne odpočítateľnú položku. Všetko, čo potrebujete urobiť pre uskutočnenie vášho zámeru a naštartovania vašich podnikateľských aktivít, o ktorých ste vždy snívali, je vyplniť nezáväzný objednávkový formulár.