Človek si povie, že je jasné, čo sú erotické služby zač. Ale je to naozaj také jasné? Je veľa druhov erotických služieb a každá je vo svojej podstate iná.

  • Erotické masáže – klienti si sem prichádzajú vyriešiť svoje frustrácie ohľadom toho, že nemajú vzrušenie, aké by chceli. Napríklad majú doma manželku a s tou nemajú žiadny sex. Alebo nemajú partnerku a potrebujú si to vzrušenie niekde vybiť.
  • Erotická linka – viete, že existuje takzvaná erotická linka, kde si môžete zavolať a bude sa vám venovať operátorka a jej úlohou je vás urobiť?
  • Erotické videohovory (takzvaný videosex) – dokonca existuje aj taká forma virtuálneho sexu, kde si vlastne defacto užívate cez internet.

e

Mnoho mužov to využíva a sú s touto formou služieb spokojní.

  • Sex inzeráty – sex naživo za peniaze – takzvaná spoločníčka si vás vezme do parády. Stačí jej zaplatiť a ona vám splní každé vaše sexuálne prianie. Takže ak túžite po niečom špeciálnom, ani to nie je problém. Stačí zaplatiť a povedať si, čo by ste chceli.
  • Sex priváty – priváty sú z týchto služieb asi najznámejšie. Úplne klasický privát, kde si zaplatíte sex za peniaze a idete si užívať, nájdete úplne ľahko. Napríklad u nás. Klienti sú s nami spokojní, chvália si nás a vraj sme jeden z najlepších sex privátov na Slovensku a toho si samozrejme veľmi vážime.

e

Len nechápem jednu vec. Prečo na priváty chodia zadanie muži? Veď to je nevera. No áno, lenže niektorým mužom je to jedno a podvádza svoje manželky a partnerky kde len môžu. A to sa mi práve na dnešnej dobe nepáči a nie je to pekné. Keby sa radšej venovali ich problémom s manželkou a riešili ich. Lenže je samozrejmé, že nie všetci to takto budú chcieť riešiť, keď majú doma upratané, navarené a manželka im slepo verí, že ich nepodvádza a on ich pritom podvádza na každom kroku. A to naozaj nikdy nepochopím.