Nepoznám jediného človeka, čo si neprešiel bolestivým rozchodom. Hľadanie správnej a vhodnej partnerky na celý život je dosť obtiažne. Chce to veľa vzťahov, kým naozaj nájdete tú, ktorú prijmete za svoju partnerku a ktorá vám bude vyhovovať. Rozchodmi si prejde mnoho ľudí. Každý vzťah začína zamilovanosťou. Vtedy prehliadame všetky skutočnosti, ktoré nám neskôr začnú prekážať na tom druhom. Ste zamilovaný ako keby v inom svete. Pamätáte si ešte na vašu prvú lásku? Držali ste sa za ruky, bozkávali letnými bozkami, pozerali sa navzájom do očí. Vychutnávali ste si každý jeden okamih s tým druhým človekom. Iný svet ani pre vás neexistoval.

smutná žena

Po týchto nádherných chvíľach príde mnohokrát doba, kedy sa zobudíte z toho krásneho sna. Ocitnete sa v reálnom živote a zistíte, že človeka po vašom boku ani nepoznáte. Nastane bolestivý rozchod Privatportal. Najprv neviete, čo budete robiť. Cítite sa sám a opustený. Najradšej by ste skončili so svojim životom. No rozhodne to nespravte. Určite čaká na vás tá pravá, len ešte neprišiel ten správny čas. Ako zistíte, ktorá je pre vás tá pravá? Nie je to vôbec jednoduché. Musíte spoznať viacero žien povahovo a potom zistíte, aká žena vás naozaj priťahuje. Možno nebudete hľadať len podľa výzoru ženy, ale práveže vám sadne žena povahovo a jej vlastnosťami. Každý muž chce ženu, ktorá sa aj rada o seba stará, nezanedbáva sa, vie variť, upratovať a niektorým sa páči žena, ktorá je sebavedomá a ambiciózna. Mnohím mužom sa páči žena, ktorá sa vie vo svojej práci presadiť. Má rada svoju prácu, ale nie je ňou pohltená.

hľadanie vzťahu

Na to, aby ste našli tú správnu a vhodnú partnerku, musíte si prejsť aj zopár bolestivými rozchodmi. Tú pravú nenájdete na prvýkrát. To mi verte. Rozchod veľakrát bolí a mnohí sa nevedia cez to preniesť. Niektorých rozchod trápi aj celé mesiace alebo roky. Je to úplne normálne a nie je to výnimočný stav. Človek sa musí odreagovať, aby nemyslel na bolesť, a aby sa necítil opustený a sám. Musí sa spoločensky angažovať, s kamarátmi si vyraziť von a mal by robiť veci, ktoré pri svojej bývalej partnerke mal potlačované. Každý vzťah sa stále vyvíja. Ani to, že si nájdeme tú pravú neznamená, že sa už nemusíme viac snažiť. Dokonalý vzťah treba stále budovať. Je nutné stále bojovať o toho druhého, pretože si mnohí možno povedia, že na čo sa mám snažiť, však už svoju partnerku mám pri sebe, už som ju získal. No ani sa nenazdáte a s týmto štýlom si nájde niekoho iného, kto sa bude o ňu zaujímať omnoho viac ako vy. Ženu treba hýčkať a rozmaznávať, kupovať jej aspoň sem tam kvety, aby sa cítila milovaná. Inej stačí len pravidelné každodenné objatie a bozky. Povedzte práve teraz svojej milovanej, ako veľmi ju milujete a urobte pre ňu niečo pekné, za čo vás pochváli, aký ste pozorný muž.