Myslíte sem tam na to, že by ste mali niečo vynoviť alebo vymeniť vo vašom byte? Rozmýšľali ste nad malou prerábkou, ktorá vo vašom byte urobí veľké zmeny? Premyslite si celý plán prerobenia vášho bytu a uvidíte ten rozdiel, ktorý aj malou zmenou dosiahnete. Pri prerábaní musíte rátať vždy s financiami navyše. Niektoré prerábky vyžadujú ďalšie úpravy či nečakané situácie, s ktorými sa počas prerábania musíte vysporiadať. Môžu to byť nečakané elektrické vrty, prerobenie vodovou, rôznych rozvodov či aj iné menšie úpravy, ktoré ste neplánovali.

prerobenie obývacej miestnosti

Ak máte vo svojej obývacej miestnosti starú sedačku a koberec, porozmýšľajte nad tým, že tieto dve veci vymeníte za nejaké nové a modernejšie. Moderný je gauč v tvare U. Je vhodný do veľkej obývacej miestnosti, kde vám danú miestnosť veľmi zútulní. Dodá vašej obývačke pravý domov, kde budete chcieť tráviť, čo najviac voľného času. Starý koberec vymeňte za nový. Ak si kúpite koberec jednofarebnej farby, získate iný pohľad na vašu obývaciu miestnosť. Výberom vhodného osvetlenia tiež získate nový pohľad a vaša obývačka sa vám bude páčiť.

obraz na stene

Veľa ľudí si necháva prerobiť umakartové jadro v kúpelni za murované jadro. To prináša veľmi veľa práce a bordelu. Špinu hneď likvidujte, nakoľko stavebný materiál len tak neodstránite zo dňa na deň. Pri prerábke umakartového jadra budete musieť vymeniť aj vaňu, sprchu, umývadlo alebo aj záchod. Vymeňte rovno už aj osvetlenie v kúpelni a myslite aj na vetranie kúpelne. Vždy je dobré, keď v kúpelni máte mini okienko na vetranie. Nevytvárajú sa vám v kúpelni plesne, ktoré sú pre zdravie škodlivými. Prázdne steny v obývacej miestnosti vyplňte rôznymi obrazmi, ktoré poctivo budete vyberať aj s vašim partnerom. Mali by ste všetky vážne rozhodnutia preberať spolu a nenechávať rozhodnutie len na jednom človeku. Bývať vo vašom novom byte budete obidvaja, na to nezabúdajte.