Módne trendy nie sú, len pre mladých ľudí. Sú hlavne pre tých, ktorí sa chcú pekne obliecť a chcú zaujať alebo jednoducho očariť samú seba. Niekedy nám prídu niektoré módne výstrelky až moc rebelské, no pritom sa dajú využiť aj ako elegantný kus oblečenia a mi môžeme vyzerať elegantne a zároveň so štipkou rebélie.

modelka

Roztrhané nohavice

„Toto si predsa nemôžem obliecť.“ Sú slová, ktoré pri roztrhanom kúsku vyšli nie jednej žene z úst. Pravdou je, že sa dajú veľmi pekne zladiť s kúskom kockovanej košele alebo rolákovým farebným svetrom, čo celému looku dodá, nie len šmrnc, ale aj eleganciu. Ak vám toto príde moc solídne, tak stačí pridať pod nohavice čierne dierované silonky.

moda

Náušnice

Veľa dierok v uchu je už bežnou vecou. Môžete si totiž ladiť náušnice ako len chcete. Hviezdičky, mesiac a kruhy ako galaxia, sa stávajú čím ďalej, tým viac populárnejšie. Ak sa bojíte prepichnutia ucha, je tu pre vás jednoduché riešenie. Pripínacie náušnice už nie sú, len na ušný lalok, ale aj na ušnú chrupavku a vôbec to nebolí.

Farebný rúž

Kedysi dávno bol červený rúž považovaný za elegantný doplnok ku šatám. Názory na farbu sa menili a niekedy sa červený rúž vníma ako prejav rebelstva. Nemáme však, len farby rúžov do ružova, ale máme aj zlaté, čierne alebo fialové. Ktoré sa nenosia len na párty, ale aj na luxusné večere alebo každodenné nosenie. Modrým rúžom určite vyrazíte dych a ľudia na oslave či večeri vás zahrnú otázkami.

Minisukne

Aj keď sa teraz väčšinou nosia rifle vo veľkom, tak minisukne ešte nevymreli. Niektorým ľuďom prídu nevhodné do spoločnosti a tak ich radšej nechajú doma v šatníku. Minisukňa sa dá zladiť s veľmi vhodnými kúskami oblečenia, ako sú saténové tričká s výstrihom či krátke svetre. Veľmi sa teraz rozbehli napríklad kožené minisukne rôznych farieb, ktoré vieme skombinovať s už spomínaným farebným rúžom.

make up

Choker

Každý už raz počul alebo videl choker. Choker je náhrdelník, ktorý presne obopína krk. Existujú rôzne druhy a farby. Nosia ich aj celebrity, chvália sa ním a predvádzajú koľko diamantov na ňom majú. Niekto by mohol nazvať tento náhrdelník obojkom, ale tým sa nesmieme nechať odradiť. Nosením chokera na seba prilákame nielen jeden pár očí. Dokonca sa veľmi ľahko vyrobí doma z obyčajných saténových stužiek.