To je ako pri technike keď sa niečo pokazí nie šanca opraviť dopadlo by to ako PAT A MAT račej som na tej vegetariánskej strave keď jem mäso tak oddelená strava podľa DR: HAY inač študujem venujem PIATIM ELEMENTOM . Ja nie som technický typ človeka každý sme na iné veci niekto ma nadanie na to niekto zase na to nemám rada keď nejaký magor nakazuje aby to ono urobila k čomu nerozumiem je to chytené za hlavu ľudia sú ako nechápavý krútia okolo horúcej kaše mňa keď niekto vytočí koniec nepoznám hlúpe žarty nie som opica na špagáte. Ja teraz v stredu mám len pre seba bude vysielať konferencia PETER PLANIETA takže len doobeda tu asi budem v stredu cez týždeň.

zlé riešenie

Zajtra budem vybaviť určite záležitosti tak neviem kedy tu budem čas je neúprosný ako dobre vieme a v utorok budem zase doučovať poobede a doobeda pôjdem asi do Vrábel vybavovať dosť mám toho chcem si robiť aj manikúru no neviem kedy asi zajtra. Na dnes sa mi toho nakopilo mala som mať teraz o 13 hodine doučovanie ale žiačka to posunula potrebovala iný termín až na 15 hodinu čo už mám robiť. Technika aby sme nepísali len bežne veci je stále vyvíja o chvíľu nás zahltí umelá inteligencia des.

výmysel doby

Keď vidím tie roboty vážne vyzerajú ako ľudia jedine keď dobre pozrieme vidíme rozdiel na pohybu je to strašné už pomaly sa blížime ku koncu sveta už boli také civilizácie čo sa vyhubili takzvanou vyspelou technikou verte či neverte aj našu to čaká a to má na svedomí ČÍNA všetko všetka zgerba ako že špičkové technológie idú sem od nich finálne výrobky takzvané recyklovaný výrobok rýchle sa kazia vydrží maximálne dva roky nič viac my sme mali televízor drahý a po takmer 6 rokov sa pokazil a v tom období som nemala peniaze na nový a nakoľko pracujem brigádne tie financie nie sú veľké keď robíte z domu tak mi daroval na šťastie bratranec je to farebná TV aj keď trochu starší typ ja potrebujem na zuby peniaze si našetriť riešiť ich no ide to ťažko kvôli financiám.