Máte rozostavanú novostavbu a zvažujete výber dverí do vášho príbytku? Alebo prerábate váš domov a celková zmena vášho bývania sa týka aj výmeny dverí a okien? V tom prípade sa môžete inšpirovať našimi produktmi, službami ako aj recenziami od spokojných zákazníkov.

U nás si môžete objednať naše služby prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré nájdete na našej internetovej stránke. Podeľte sa s nami o vašu predstavu, ako by mali vstupné dvere ako aj dvere do jednotlivých miestností vyzerať, či by mali pozostávať zo skla alebo nie ako aj o iných detailoch. K zásadným veciam patrí výber materiálu a dekoru dverí a okien.

nadčasové dvere do domu

Okrem plastových a drevených dverí, svoje miesto zastávajú aj stále obľúbené hliníkové dvere, ktorých popularita je na neustálom vzostupe. Hliníkové dvere totiž dokonale spĺňajú svoje tesniace funkcie, udržujú teplotu v príbytku, zabraňujú úniku tepla, neprepúšťajú hluk z vonkajšieho prostredia a navyše pôsobia moderne, štýlovo a nadčasovo. Ak staviate nový dom v modernom štýle, istotne dokonale zapadnú do novostavby a okolitého prostredia. V podstate by vchodové dvere mali ladiť s bránou a zábradlím v okolí schodov či terasy daného príbytku.

hliníkové dvere do administratívnych priestorov

Hliníkové dvere https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/hlinikove-okna-a-dvere/vyrobíme na mieru pre vás v požadovaných rozmeroch. Radi vám poradíme, ako dosiahnuť zaujímavý výsledok a priniesť do daného prostredia istú dávku elegancie aj vďaka tak dôležitým a výrazným prvkom ako sú samotné dvere. V prípade použitia hliníkových dverí nemusíte myslieť na pravidelné maľovanie a lakovanie, ktoré pri ich použití nie je potrebné. Nie sú náročné na údržbu a vyznačujú sa dlhou dobou životnosti. Okrem toho, podstatné je, že vďaka ich izolačným vlastnostiam, nehrozí únik tepla a tým udržia vaše náklady na kúrenie v primeranej výške. Hliník sa radí k recyklovateľnému materiálu, z tohto dôvodu sa tento typ dverí považuje za ekologický.