Kvalitná a správna relaxácia počas spánku je dôležitá, každý deň riešime mnoho povinností, zdolávame prekážky, zažívame stres, mnohí majú zdravotné problémy a bolesti. Správnym riešením je aktívny život s dostatkom kvalitného spánku a odpočinku. Ponuka ortopedických matracov s mnohými zdravotnými účinkami najlepsie matrace segum Vám prináša širokú škálu matracov rôzneho zloženia, mnohých rozmerov, stupňov tvrdosti, zdravotných účinkov a ortopedických efektov, z ktorých si pomocou profesionálov vyberiete práve ten Váš.

pohodlný matrac pre zdravý spánok

Súčasťou ponuky sú doplnky vo forme roštov, podložiek, poťahov, topperov a chráničov, postelí, vankúšov a paplónov, nočných stolíkov a spálňových komod. Ich základné rozdelenie je založené na použití prírodných materiálov s antibakteriálnymi a antialergickými účinkami, ich ortopedického a zdravotného účinku. V ponuke nájdete kvalitné pružinové, taštičkové a penové matrace pre všetky vekové kategórie, od základnej ekonomickej triedy až po luxusné kolekcie, ktoré sú využívané aj v kvalitných hoteloch.

Ponúkané matrace sú odporúčané odborníkmi ako sú ortopédi, rehabilitační pracovníci a pediatri.

Pri výbere matraca sa vždy poraďte s odborníkmi, zo širokej kolekcie nie je jednoduchý výber, vždy je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov. V prvom rade si správne vyhodnoťte svoj aktuálny životný štýl, polohu v spánku, Vaše zdravotné obmedzenia a množstvo pohybu počas dňa. Ak uprednostňujete pohyb, nesedíte stále za počítačom, netrpíte výraznými zdravotnými problémami a najradšej spávate na chrbte vhodnejšie pre Vás budú tvrdšie matrace.

pohodlný matrac

Tvrdosť ponúkaných matracov sa označuje stupnicou, od najmäkších s označením H1 až po najtvrdšie s označením H5. Pre ľudí s výraznými zdravotnými problémami, ako sú choroby pohybového aparátu, kostry, svalov, pre tých, ktorí menej športujú, majú sedavý štýl zamestnania sú vhodnejšie mäkké matraca do ktorých sa zaboria a získajú pocit opory a úľavy. Ponúkané matrace si môžete aj osobne vyskúšať a pocítiť ako Vám sadnú, či sa v nich cítite komfortne a pohodlne.