Občas sa nám v reálnom živote zíde kontakt na profesionálne čistenie odpadov, potrubia, kanalizácie, upchatých sifónov, odtokov alebo toaliet priamo z nášho regiónu. Taká je aj ponúkaná nonstop služba krtkovanie v bratislave , ktorá Vám pomôže pri riešení prevencie formou krtkovania a ktorá je tu vždy nonstop pre Vás aj v prípade havárie s nemalými dôsledkami a poškodeniami. Prevencia vo forme trasovania potrubia, TV monitoringu, frézovania alebo sanácie vždy ekonomicky výhodnejšia, ponúkne Vám miesto poškodenia, nahradí chýbajúcu dokumentáciu, odstráni prebytočné stavebné materiály v šachte alebo odstráni aj prerastajúce korene stromov do kanalizácie. Vždy jednoznačne zabráni havárii a ušetrí Vám čas, námahu a peniaze, aj keď si málokedy uvedomujeme.

upchatá kanalizácia

Ak už dôjde k havárii, vždy vypnite zdroj vody, snažte sa odstraňovať vzniknuté škody a čakajte na rýchly príchod havarijnej služby krtkovania, ktorá podľa rozsahu nahlásených škôd, Vašej lokalizácie a dostupnosti objektu prichádza vždy s vhodne zvolenou technikou krtkovania.

Ak sa havária vyskytla v domácnosti, prípadne v kanalizácii alebo v potrubí menšej prevádzky, vtedy sa použije elektromechanické krtkovanie pomocou upravených špirál so špeciálnymi zakončeniami, ktoré si rotačným pohybom hravo poradia s usadeninami, kalmi a nečistotami.

nemoderné krtkovania

Dlhá kanalizácia a potrubie so širokým priemerom si vyžaduje vysoký tlak vody, výkonné čerpadlo, dostatočne dlhú hadicu a vysoký tlak na precízne krtkovanie. Obidva profesionálne spôsoby sú výkonné, účinné a hlavne pri nich nie sú potrebné špeciálne doplnkové zásahy s výnimkou vodoinštalácie, takže aj vopred dohodnutá cena zostáva rovnaká a vždy korektná v zmysle ponúknutej kvality za rozumnú cenu. Preto neodkladajte krtkovanie na neskôr, všímajte si potrubie, správnosť odtoku a využite radšej prevenciu ako riešenie havárie.