Radi si užívate príjemné chvíle relaxu na vašom balkóne? Vôbec sa vám nečudujeme. Príjemne zariadený balkón poskytuje odpočinok na čerstvom vzduchu, ktorý nevyžaduje odchod z pohodlia vášho domova. Niekedy je však pobyt na balkóne znepríjemnený priamym slnkom. Nie je potrebné obmedzovať svoj pobyt na balkóne v lete len na večerné hodiny a noc. Užívajte si balkónový priestor komfortne počas celého leta, a to vďaka praktickým balkónovým roletám. Tie vás spoľahlivo ochránia pred nebezpečným UV žiarením. Nielen v lete vám poslúžia k vašej spokojnosti. V lete jednoznačne oceníte aj ochranu pred hmyzom, ktorú vám balkónové rolety poskytnú.

sedenie na balkóne

Rolety na balkón screenoverolety.sk neprepúšťajú silné slnečné žiarenie, ale tvoria zároveň zábranu aj proti vetru. Vďaka tomu si môžete pohodlne vypiť kávu na balkóne aj na jeseň, či v zime. Máte štýlovo zariadený balkón a bojíte sa nepekného vzhľadu roliet? Nemusíte, pretože je len na vás, v akom farebnom prevedení si rolety objednáte. Bližšie informácie o balkónových roletách nájdete na webovej stránke www.screenoverolety.sk. Priamo na stránke nájdete aj jednoduchý elektronický formulár, prostredníctvom ktorého môžete požiadať o cenovú ponuku.

stôl s výhľadom

Zaujala vás možnosť tienenia pomocou exteriérových roliet, no potrebovali by ste ich niekde inde, ako na balkón? Nie je to žiadny problém. Rolety sa často montujú napríklad na záhradné altánky. Z jednoduchého prístrešku razom získate príjemne uzavretý priestor. Rolety vás ochránia aj pred zrakmi okoloidúcich, pretože cez rolety na vás nebude vidieť, no naopak, pohľad smerom von je cez roletu priehľadný. Rolety si môžete objednať priamo na mieru, pričom v prípade exteriérových roliet môžete počítať s maximálnou dostupnou šírkou až 7 m a maximálnou dostupnou výškou až 6 m. Užívajte si každý meter štvorcový vášho bývania naplno a bez kompromisov.