Keď sa k tomu pridá aj praktickosť darčeka, máte vyhraté. Venovať darček zo srdca, ktorý sa dá využívať denne a zakaždým vleje do srdiečka obdarovaného pocit hrejivého tepla a vyčaruje mu na tvári úsmev je to najviac. Hodnota darčeka predsa nespočíva v cene, ale v originalite a v láske. A presne takýmto typom darčeka sú aj šálky s odkazom, ktoré potešia každého.

farebné šálky

Fotografie sú zhmotnené spomienky, no dajú sa využiť aj inak ako len na papieri. Čo tak si nimi nechať potlačiť šálku, ktorá bude dokonalou spomienkou vždy, keď z nej obdarovaný bude piť svoj obľúbený nápoj? U nás na graphicsoul.sk Vám presne takéto šálky a hrnčeky vyrobíme. Šálky https://www.graphicsoul.sk/kategoria-produktu/online-editor/salky-hrnceky vyrobené s láskou a kusom srdca, kvalitné a tak nádherné, až ich budete chcieť aj sami pre seba. Na naše šálky si môžete doplniť čokoľvek – od obľúbenej fotografie, ktorá Vám a Vašej polovičke bude pripomínať Vašu lásku, fotografiu Vášho milovaného potomka alebo domáceho miláčika, či dokonca koláž – pokojne aj viac fotografií naraz v prípade, že si neviete vybrať jednu a obľúbených ich máte niekoľko.

hrnček s potlačou

Môžete tam mať aj obľúbený citát, myšlienku, či text ktorý pre Vás a Vášho blízkeho vyjadruje niečo konkrétne, prípadne iniciály či čokoľvek, čo má slúžiť účelu, o ktorom má takáto šálka vypovedať.

Môžete sa spoľahnúť na to, že takto nami vyrobené šálky sú kvalitné a oku lahodiace. Ak sa obávate rozbitia, pokojne siahnite po obľúbených smaltovaných plechových hrnčekoch a budete mať istotu ich neobmedzenej životnosti.

Originálne a nápadité darčeky potešia najviac, pretože obdarovaná osoba takto vie, že na ňu myslíte a dávate si na vzťahu k nej záležať. Budete jej ho pripomínať vždy, keď si v pokoji sadne a bude si vychutnávať svoj nápoj s úsmevom na tvári a myšlienkami, ktoré budú patriť len a len Vám. Pomocou nášho online editora si dokážete navrhnúť tieto originálne šálky z pohodlia svojho domova a my Vám ich doručíme v čo najkratšom možnom termíne, aby ste sa mohli tešiť čo najskôr zo svojho zhmotneného nápadu.