Každý bojuje proti stresu inak. Niekto si ide zabehať, niekto varí či pečie a iný si zas dopraje dlhý spánok. Áno, je pravda, že proti stresu môžete bojovať mnohými spôsobmi. Jedným z nich je aj erotic massage alebo ak chcete, tak erotická masáž. názov masáže nám síce napovedá, že pôjde o činnosť spojenú s erotikou, no to nie je jediným poslaním tejto masáže.Vystresovaná žena v modrej bunde stojí uprostred hustého davu ľudí.jpg

Ako to funguje

Stres sa nám nehromadí len v našej hlave, ale v celom tele. So stresom súvisí aj sexuálne napätie. Sú to také spojené nádoby. Ak máte nadbytok stresu, nemáte chuť na sex alebo naopak, máte na neho až príliš veľkú chuť.
O tom, či patríte do jednej, alebo do druhej skupiny, rozhoduje vaša povaha, hormonálna rovnováha a nerovnováha a i celkové nastavenie vášho organizmu. Je pravdou, že vo väčšine prípadov je tomu tak, že ženy pri strese na sex chuť strácajú a muži na neho majú nadpriemernú chuť.

Prečo práve erotická masáž

Aby sme si lepšie vysvetlili to, ako funguje masáž v spojení so stresom, tak si najprv povieme niečo o cesnaku. Cesnak má mnoho pozitívnych účinkov na zdravie, no jednou z najdôležitejších, je jeho schopnosť upravovať tlak. Ak ho máte vysoký, tak cesnak hladinu zníži. Ľudia s nízkym tlakom, však môžu vďaka primeraným množstvám cesnaku, svoj tlak dostať na zdravú hladinu taktiež.
Presne takto funguje aj erotická masáž. V prvom rade sa dokonale uvoľníte, vyčistíte s hlavu a výborne zrelaxujete. Druhým pozitívom je však to, že ak pri strese strácate chuť na sexuálne hry, erotická masáž vám ju pomôže nájsť. Pokiaľ máte na sex chuť až príliš veľkú, pri masáži uvoľníte svoje sexuálne napätie a už nebudete svojho partnera č partnerku, nadmerne týrať svojimi požiadavkami.Muž v košeli má prižmúrené oči a ťahá si kravatu zaviazanú na úzko.jpg

Kto si ju môže užiť?

Odpoveď je veľmi prostá. Proste každý. Ženy, muži, starí aj mladí, erotická masáž nemôže uškodiť nikomu. Ak máte po boku partnera alebo partnerku, vymasírujte sa navzájom. Ak ste single, nájdite s kvalitný masážny salón.