Ak ste podnikatelia a Váš biznis zahŕňa prepravu tovaru, zbystrite, prosím, pozornosť. Ponúkame Vám možnosť, ako prepravovať Váš tovar bezpečne a efektívne. Sme spoločnosť Schoeller Allibert a vyrábame najrôznejšie druhy kontajnerov a prepraviek. Naše kontajnery sú dômyselne konštruované, aby spĺňali priemyselné normy, ale zároveň, aby boli praktické. Jednotlivé prvky kontajnerov zaručujú ľahké uchopenie a následne pohodlnú manipuláciu. Nezabúdame ani na to, že kontajnery musia byť niekde uskladňované. Ponúkame Vám rôzne kontajnery, pričom vybrané modely sú zložiteľné, čím sa výrazne šetrí priestor, keď sú odkladané bez tovaru, prípadne prepravované po vyložení tovaru.

prepravky

Aj keď sú prepravné kontajnery pevné a kvalitné, ich hmotnosť je nízka. Materiál, z ktorého sú kontajnery vyrobené, je odolný voči mechanickému poškodeniu, poškodeniu chemickými látkami a nepriaznivým teplotám. Vyberte si kontajner presne podľa svojim potrieb a podľa toho, na čo bude slúžiť. Každý produkt nesie svoje špecifiká. Pri kontajneroch určených na ovocie a zeleninu napríklad oceníte ľahko umývateľné zaoblené rohy prepraviek, či perforované steny, ktoré predĺžia čerstvosť plodov a zabránia vzniku plesní. Alebo napríklad pri preprave drahého tovaru zamedzíte prípadnej krádeži použitím prepravného kontajneru s uzamykateľnou plombou.

ovocie v obchode

Všetky kontajnery však spája ich jednoduchá údržba. Sú ľahko umývateľné a vyschnú naozaj rýchlo, vďaka čomu sú hneď opätovne použiteľné. Široký výber kvalitných kontajnerov s rôznou veľkosťou a účelom použitia nájdete na našej webovej stránke www.schoellerallibert.com. Vďaka kvalitným produktom a širokému spektru výrobkov, ktoré Vám ponúkame, sme sa stali lídrami európskeho trhu. Ak by ste si aj napriek rozmanitému sortimentu nenašli presne to, čo hľadáte, kontaktujte nás. Radi Vám ponúkneme produkt na mieru, aby sme plne uspokojili Vaše požiadavky.